Çankırı Belediyesinden Annelere Özel Etkinlikler

Geri

Çankırı Belediyesinden Annelere Özel Etkinlikler

8 Mayıs 2024

 

Çankırı Belediyesi, Anneler Günü dolayısı ile farklı etkinlikler düzenledi. Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Çankırı’da yaşayan annelere ve kadınlara güzel bir hafta sonu yaşatmak istediklerini söyleyerek tüm kadınların Anneler Günü’nü kutladı. Esen, etkinliklere tüm kadınları davet etti.

 

 

Çankırı Belediyesinden Açık Hava Yoga Etkinliği

 

Çankırı Belediyesi,  Fzt Veciha Altın ve Çankırı Fizyoterapi Ekibi katkılarıyla düzenlenen “Anneler Günü Açık Hava Yoga Etkinliği” düzenledi. 11 Mayıs Cumartesi günü saat 10.30’da Fatih Sultan Mehmet Çocuk Akademisi bahçesinde düzenlenecek etkinliğine katılacak kadınlar, uzmanlar eşliğinde matlar üzerinde yoga yapacak.

 

Başkan Esen, annelere güzel bir hediye vermek istediklerini söyleyerek “Yoga etkinliği düzenlemekteki amacımız kadınların sadece kendilerine özel bir zaman oluşturarak stres atmalarını ve sporun şifalandırıcı gücünden faydalanmalarını istedik. Annelerimiz şefkat dolu. İçlerindeki bu şefkati ve gücü, bu kez kendileri için kullansınlar ve mutlu olsunlar. Tüm annelerimiz çok kıymetli ve özel.” dedi. 

 

 

Anneler Yardımda Buluşacak

 

Çankırı Belediyesinin Anneler Günü Özel Programı 12 Mayıs Pazar günü de devam edecek. Aquapark Kır Düğün Salonunda düzenlenecek programda Çankırılı anneler, SMA Tip 1 hastası Umay Ersözlü’ye destek olmak için bir araya gelecek. Saat 14.00’te başlayacak program için saat 13.00’te belediye önünden araç kaldırılacak. Programa katılmak isteyen kadınlar, Çankırılı Umay bebeğe destek olmak için davetiyeleri 200 TL karşılığında alacak. Toplanan para, Ersözlü’nün tedavisinde kullanılmak üzere Valilik bünyesinde açılan banka hesabına yatırılarak dekontu vatandaşlarla paylaşılacak. Davetiyeler, tek kişi için geçerli olacak.