TUZFEST’23 Konserleri Sona Erdi

Geri

TUZFEST’23 Konserleri Sona Erdi

21 Ağustos 2023

 

Çankırı Belediyesinin düzenlediği TUZFEST’23 konserleri son erdi. Şehrin 17 noktasında üç gün süren etkinlikler, ünlü sanatçılar Tuğba Özerk ve Serkan Kaya konserleri ile son buldu.

 

2. Uluslararası Çankırı Tuz Festivali, bu yıl da yerli ve yabancı birçok konuğunu ağırladı. Vatandaşlar, Yer Altı Tuz Şehri ile şehir merkezinin birçok noktasında devam eden etkinliklere katılarak keyifli üç gün yaşadı. Katılımcılar, akşam konserlerinin son gününde ise Fuar Yolu konser alanında sahne alan Tuğba Özerk ve Serkan Kaya şarkıları ile coştu. Katılımın yoğun olduğu konserler, gelen sanatçıları da memnun etti. Çankırı’da sahne alan ünlü sanatçılar, sosyal medya paylaşımlarında katılımcı sayıları ile tatlı bir rekabete girdi.

 

 

Tuğba Özerk Sahneden İndi Seyircisi ile Buluştu

 

Festivalin son gününde ilk sahne alan Tuğba Özerk, şarkıları ile hayranlarını coşturdu. Katılımcılardan gelen çağrılara kayıtsız kalamayan Özerk, sahneden inerek seyircisi ile buluştu ve öz çekim yaptı.

 

 

Mesele Şu ki; Serkan Kaya

 

Sanatçı Serkan Kaya, arabeskin babalarını da yâd ettiği konserinde konser alanını dolduran seyircisini mest etti. Şarkılara hep bir ağızdan eşlik eden seyirciler, ünlü sanatçıya “Mesele şu ki; sana olan sevdamız hiçbir zaman bitmez.” pankartı açtı. Kaya’nın sahne performansı, seyircinin coşkusunu arttırdı.

 

 

Başkan Esen’den Belediye Ailesine Teşekkür

 

Konser arasında sahneye çıkan Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yaptığı konuşmada Çankırı Belediyesinin bir aile olduğunu söyleyerek yaklaşık bin kişilik ailesine teşekkür etti. Esen, yapılan çalışmalardan ve festival etkinliklerinde verilen emeklerinden dolayı birim müdürlerine sahnede plaket verdi.