Çankırı Belediyesi Bir Yıllık Karnesini Değerlendirdi

Geri

Çankırı Belediyesi Bir Yıllık Karnesini Değerlendirdi

19 Aralık 2022

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, yılsonu faaliyet raporlarını değerlendirdi. Belediyenin 24 müdürlüğünün çalışmalarına ait sunumların yapıldığı toplantıda Başkan Esen, Başkan Yardımcıları ve birim müdürleri ile 2022 yılında yapılan çalışmalar ve projeler hakkında istişare toplantısı gerçekleştirdi.

 

Çankırı Belediyesi, yoğun geçen çalışma sezonunun ardından 2022 yılı çalışmalarını değerlendirdi. Birim müdürleri, 2022 yılı faaliyet raporları ve müdürlüklerinin 2023 yılı hedefleri ile ilgili Başkan Esen’e brifing verdi.

 

2022 yılında önemli projeleri hayata geçirdiklerini belirten Esen, “Göreve geldiğimiz günden itibaren bu yolda önce emekledik, sonra yürüdük ve artık koşmaya başladık. Şehrimizin ve vatandaşımızın ihtiyaçlarını biliyoruz. Çankırı’nın tıkanmış, üstü örtülmüş ne kadar sorunu varsa el attık, atmaya da devam edeceğiz. Bu yolda en önemli temennim; en büyük destekçimizin vatandaşımız olmasıdır. Tarımdan ulaşıma, sosyal alanlardan eğlence merkezlerine, turizmden üretime kadar her şeyi düşündük, düşünmekle de kalmayıp hayata geçirdik. 2023 senesi, daha da koştuğumuz, hep birlikte eğlendiğimiz, öğrencilerimizi şehirle bütünleştirdiğimiz, gençlerimizi daha aktif, vatandaşımızı daha huzurlu göreceğimiz bir yıl olacak. Bu yolda benimler emek veren tüm personelime teşekkür ediyorum. Yolumuz uzun, işimiz çok.” diye konuştu.

 

Toplantı, üç bölüm halinde yedi saat sürdü.