Başkan Esen Modern Hayvan Pazarı’nda Celepler ile Bir Araya Geldi

Geri

Başkan Esen Modern Hayvan Pazarı’nda Celepler ile Bir Araya Geldi

5 Temmuz 2022

 

Çankırı Belediye Başkanı İsmail Hakkı Esen, Kurban Bayramı’na yetiştirmek için söz verdiği Modern Hayvan Pazarı’nda Kurban Bayramı öncesinde celepler ile bir araya geldi. Bölgenin en büyüğü olarak yapılan hayvan pazarında büyükbaş ve küçükbaş satış yerlerini gezen Başkan Esen, kurban satıcılarına bereketli satışlar diledi.

Canlı hayvan Pazar alanına kurbanlık alımı için gelen vatandaşlar ile bol bol sohbet eden Esen,  kurbanlık pazarlıklarına da arabuluculuk yaptı. Vatandaşların ve celeplerin yoğun ilgi ile karşıladığı Esen, talep ve önerileri de dinledi.

Celepler, Çankırı’ya canlı hayvan borsası olabilecek bir Modern Hayvan Pazarı kazandırdığı için Başkan Esen’e teşekkür etti. Esen, “Hayvan Pazarımızı bu Kurban Bayramı’na yetiştirdiğimiz ve sözümüzü yerine getirdiğimiz için mutluyuz, gururluyuz. Bugün de burayı kullanan vatandaşlarımız tarafından takdir görmenin sevincini yaşıyoruz. Elbette ki eksikliklerimiz var. Bir ay sonrasında alanımızın belirli bir bölümünün üzeri kapalı hale gelecek. Bu husus da zaten celeplerimizden gelen en yoğun istekti. Her projemizi vatandaşımızın refahı için gerçekleştiriyoruz. Onlardan gelen istek ve önerileri de istişare ederek uygun çözümler bulmaya kalıcı fikirler üretmeye çalışıyoruz. Siz ne yaparsanız yapın bir yeri en iyi, orayı kullanan insanlar bilir. Bizler de burada satış yapan celeplerimize kulak verdik. Takdirlerini kabul ettik, bizlerden beklediklerini de gerçekleştirmek üzere not aldık. Gelecek yıl hem alıcılar hem de satıcılar için bu alanın konforu daha da artacak. Halkımıza hayırlı uğurlu olsun.” diyerek tüm vatandaşların yaklaşan Kurban Bayramı’nı kutladı.