Menu

Veteranlar Futbol Karşılaşması Bu Pazar Atatürk Stadı’nda

Yazdır / Tarih: 2021-11-05
Veteranlar Futbol Karşılaşması Bu Pazar Atatürk Stadı’nda

 

Çankırı Belediye Spor Veteranlar Futbol Takımımız, 7 Kasım Pazar günü saat 14.00’te Atatürk Stadı’nda Tosya Veteranlar Takımı’nı ağırlayacak.

Çankırı Belediyesi bünyesinde çalışmalarını aralıksız sürdüren takım, profesyonel olarak yıllarca yeşil sahalarda ilimizi başarı ile temsil etmiş Fahri Aytaç, Selçuk Karakaya ve Murat Dönmez’i de kadrosunda bulundurarak tecrübe aktarımına katkı sağlıyor.

Takım çalışmalarını koordine eden İsmail Çakmak, yaptığı kısa açıklamada “11 takımlı Batı Karadeniz grubunda yer alan takımımız, Mayıs ayında Antalya’da yapılan Türkiye Masterler ve Veteranlar Türkiye Şampiyonası’nda çeyrek finale kadar yükselmişti. Bu sene de amacımız; önce gruplarda zirvede yer almak daha sonra da Türkiye Şampiyonası’nda ilimizi hem sportif hem de kültürel olarak temsil ederek şehrimizin tanıtımına katkıda bulunmaktır. Bu vesile ile desteklerinden dolayı Çankırı Belediye Başkanımız İsmail Hakkı Esen’e ve Kulüp Başkanımız Ferhat Mutlu’ya teşekkür ediyoruz. Tüm Çankırılı sporseverleri aileleri ile beraber 7 Kasım Pazar günü saat 14.00’te Atatürk Stadyumu’nda takımımıza destek ve moral olmaya bekliyoruz.” dedi.

Diğer Haberler